Previous Next

Charitativní aukce vzácných vín

Rare Wine získalo přes čtvrt milionu korun pro Nadační fond Rozum a Cit.

Rare Wine, organizátor degustací vzácných archivních vín, uspořádal 24. října již 3. ročník Charitativní aukce vzácných vín. Celkový výtěžek 273 600 Kč bude věnován Nadačnímu fondu Rozum a Cit pro podporu pěstounských rodin. Od dárců se podařilo získat 38 láhví vzácných vín, která byla vydražena ve strhující aukci a spolu s výtěžkem z Charitativní degustace Bordeaux, která se konala před aukcí, se pro Nadační fond Rozum a Cit podařilo získat úžasnou částku 273 600 Kč.

Akce se konala v prostorách společnosti Sans Souci, která vytváří exklusivní dekorativní osvětlení, a mezi zúčastněnými byli i Marie Řezníková, ředitelka Nadačního fondu Rozum a Cit a patron fondu Vojtěch Bernatský, kteří přítomné seznámili s aktivitami fondu.

Ing. Rostislav Kuneš


"Ten výtěžek je naprosto neuvěřitelný! Čekala jsem, že večer bude zase štědrý, ale tak báječnou atmosféru, otevřenou a vřelou náladu všech, kteří se jí zúčastnili a přispěli nádhernými částkami, tak to jsem nečekala, to mě naprosto vyrazilo dech. Měla jsem nepopsatelné emoce, které mě provázely ještě do druhého dne. Vy všichni jste mě nabili další energii do charitativní práce."

Děkuji Vám MOC!!!  Srdečně Marie Řezníková