Děti z pěstounských rodin na táboře s výukou anglického jazyka

Dobrý den, vážená paní ředitelko,

píši Vám za všechny holky ze Zlátenky, které se účastnily anglického tábora v Daňkovicích. Ubytování na krásném místě v přírodě se nám velice líbilo. Jídlo, kterého jsme se obávali nejvíce, nám chutnalo.

Diana měla na hodiny angličtiny lektora Joa, který působil velice příjemným a rázným dojmem, dokonce své skupině předal i kontakt, na který se mohou obrátit s jakýmkoliv problémem týkající se gramatiky anglického jazyka. Z českých společných aktivit se jí nejvíce líbila noční hra, škoda jen, že nebyla delší...

Klaudiin lektor Cliff byl ochotný a vysvětlil vše tak, že to celá skupina hned pochopila. Našla si hodně kamarádů a měla radost ze závěrečného vystoupení, protože společně s lektorem tančili na známé písně. Ze společných aktivit jí nejvíce bavilo vymýšlení a sepisování týmového příběhu.

Natálka a Dianka měly štěstí na stejného lektora, jímž byl Derek, kterého si hned po prvním dnu oblíbily. Nejvíce se jim líbilo, že mohly s lektorem otevřeně komunikovat o čemkoliv, co je napadlo. Dianka měla největší radost z kreslení vlajky, jelikož se jí hlava hada povedla. Natálka se nejvíce vyžívala ve hře na policajty a překupníky v lese.

Všichni angličtí a čeští lektoři byli velice milí a ochotní pomoct s jakýmkoliv problémem.

Diana za všechny Hrubešky ze Zlátenky