Poděkování

Vážená paní Řezníková,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši podporu během studií. FAMO jsem úspěšně dokončila a je ze mě BcA. Kateřina Morozová.

Od září bydlím v Praze v Jedličkově ústavu. Je tu program "Samostatné bydlení", který je nejen pro absolventy Jedličkárny ale i pro ostatní handicapované. Učím se tu žít samostatně s nasmlouvanou asistencí a zdá se, že zatím zvládám.:) Ze začátku jsem se toho bála, ale mám skvělé asistentky. Takový menší zádrhel je v tom, že bydlení je na školní rok, proto si hledám byt v Praze. Je to výzva, ale doufám, že to zvládnu. S prací to mám hodně podobně.

Zaregistrovala jsem se do několika castingových agentur a už jsem jednou byla na natáčení jako komparz v Ordinaci v růžové zahradě. Bylo to skvělý zážitek pro mě. Posílám i pár fotek, na místě se nesmělo fotit, proto posílám jen tři. Doufám, že se budou líbit.:) Začala jsem také i s amatérským divadlem a baví mě to. Hrajeme Baladu pro banditu.

Je to takové krátké shrnutí toho, co v současné době dělám. Ještě jednou Vám moc děkuji za podporu. Velmi si toho vážím.

Přeji Vám krásný den

Kateřina Morozová