Děti s pěstouny na výletě Prahou

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za včerejší úžasný den, který byl pro celou naši rodinku plný zážitků. Organizace tohoto dne musela být velmi náročná.
Děti byly nadšené, jak výlet na Petřín, kde si prošly bludiště či výstup na rozhlednu a překrásný pohled na Prahu, který se nám naskytl, tak následné střídání hradní stráže u hradu, bylo prostě parádní. Užili jsme si plavbu parníkem, i setkání s paní Konvalinkovou a panem Bernatským, u kterých mne velmi potěšil opravdový zájem o děti v pěstounské péči, jejich trpělivost s naším handicapovaným synkem, který ještě doma teď ráno nosil fotku paní Konvalinkové a šťastně se na ni usmíval.

Domů jsme přijeli až pozdě večer, celou cestu jsem poslouchala nadšené povídání a překřikování dětí "a víš co bylo nejlepší? To bludiště!" "Ne, ten parník!" "Mě se líbila paní Konvalinková!" "Pan Bernatský je sporťák!" "Je s ním sranda! A suprově zpívá!" "A ta hradní stráž, to byla bomba!" Myslela jsem, že když jsme vyjížděli ráno v pět hodin, tak mi na zpáteční cestě děti usnou. Ale kdepak, byly tak plné zážitků z tohoto krásného dne, že spaní odsunuly až do svých postýlek domů.

Mnohokrát děkujeme za vše. Rodinka Krejčíková