ČSOB - Do práce na kole - VELKÝ DÍK!

Milá paní Kaucká, milí přátelé,

s velkou radostí jsem převzala zprávu o podpoře pro děti do pěstounských rodin. Děkuji všem účastníkům této tradiční výzvy "Do práce na kole", kteří svým přičiněním, a nebylo Vás málo, pomohli jednak ohroženým dětem, ale také životnímu prostředí.

Velký dík také patří ČSOB, které není lhostejný osud opuštěných dětí a pomáhá.

Moc si Vaší pomoci vážím.   

-------

Dobrý den paní Řezníková,  

máme za sebou květnovou kampaň "Do práce na kole", a tak se ozývám ohledně toho, jak nám to šlapalo a kolik to přinese dětem. Mám radost, že pokračujeme ve stoupající tendenci a je to opět více než předchozí rok. To znamená více kol, více podpořených dětí a více radosti. 

Vysportovali jsme 232.000 Kč na kola pro děti s hendikepem a z pěstounských rodin a ušetřili přes 15 tun CO2.

Do letošní kampaně Do práce na kole se pod hlavičkou ČSOB zapojilo 449 zaměstnanců banky, stavební spořitelny a Hypoteční banky, ve 120 týmech. Společně ujeli, uběhli nebo ušli 116.317 km a zasloužili se tak o charitativní příspěvek 232.634 Kč. ČSOB totiž za každý kilometr věnovala jednu korunu sociálnímu podniku Černí koně na výrobu speciálních kol pro zdravotně postižené děti a druhou korunu Nadačnímu fondu Rozum a Cit na pořízení jízdních kol pro děti v pěstounské péči.

Kilometry zdolané bez motoru přinesly nejen pomoc dětem, ale i životnímu prostředí. Kolegyně a kolegové ušetřili přes 15.004.893 CO2 (129 g/km).

Soutěž "Do práce na kole" probíhala od 1. do 31. května. ČSOB podporuje účast svých zaměstnanců od roku 2012.

Linda Kaucká, ČSOB