Previous Next

Šlechtická sídla v souznění…

Paní Jitka Bláhová jako produkční organizuje krásné koncerty na zámcích pod názvem Šlechtická sídla v souznění. Měli jsme tu čest a byli přizváni 25. července 2020 na Zámek Stráž nad Nežárkou, kde se konal koncert pod záštitou paní Radoslavy Doubravové, majitelky zámku. Dne 29. srpna 2020, se tento koncert konal na zámku Nové Hrady u Litomyšle, pod záštitou manželů Kučerových, majitelů zámku.

In Concerto - výjimečný hudební projekt pana Jiřího Škorpíka a pana Davida Uličníka (2 členové známého vokálního seskupení 4TET).   

Nádherné večery, které mě i moji rodinu okouzlily. Zapomněli jsme na starosti, které člověk v této jiné a těžké době prožívá, užili jsme si v krásných prostorách zámků nádhernou hudbu, zpěv i vlídné slovo, humor, zkrátka na to budeme ještě moc dlouho vzpomínat.

Milá paní Bláhová, bylo mi ctí Vás poznat a strávit s Vašimi hosty tento krásný čas a zážitky jak z prostor zámků, tak samotných umělců.

Třešničkou na dortu byl částečný výtěžek z prodeje vstupného, který jsme převzali v hodnotě dárcovského šeku ve výši hezkých 7.700 Kč ve Stráži nad Nežárkou a 1.430 Kč z umístěné pokladničky. Finanční dary obdrželi pěstounské rodiny: Ulčova - vybavení dětského pokoje, Štaudova - pianino. 

Na zámku Nové Hrady u Litomyšle jsme obdrželi krásných 17.000 Kč a 3.600 Kč z umístněné pokladničky. Finanční dary obdrželi pěstounské rodiny: Vodičkova na kočár pro handicapované dítě, Krišová - na doučování dětí. 

Moc Vám děkuji.

Marie Řezníková