Výzva k soutěži pro děti z pěstounských rodin

Výzva k soutěži pro děti z pěstounských rodin

Milá rodino,

v tomto roce to bude 25 let, co jsme se rozhodli pomáhat náhradním rodinám a jim svěřeným dětem.

Rozhodli jsme se toto krásné čtvrtstoletí fondu oslavit s Vašimi dětmi. Za tuto dobu jsme poznali na stovky náhradních rodin a na tisíce dětí. Spolupráce s Vámi i do mého života přinesla mnoho zajímavých zkušeností, emocí, ale hlavně radost s Vámi spolupracovat. Jste výjimeční lidé, a proto si zasloužíte naši podporu.

Vyhlašujeme soutěž pro Vaše děti, a to pod názvem:

SRDCE JE TAM, KDE JSEM DOMA… ANEB KDYŽ RODINA VZNIKÁ JINAK

  • Literární (báseň, fejeton),
  • fotografickou (hotové fotografie velikosti A4 a větší),
  • výtvarnou (výkresy velikosti A4 a větší). 

Odevzdání děl bude probíhat poštou do 31. 10. 2021.

Na zadní stranu fotografie, výkresu, literárního útvaru prosím napište celé jméno dítěte, jeho věk a jméno pěstounů. Do obálky prosím vložte – kromě díla svého dítěte – také kontakty na Vás: telefonní číslo na mobil a e-mailovou adresu.

Věříme, že soutěž vyhlašujeme v dostatečném předstihu, aby mladí umělci – zejména fotografové – mohli využít také proměn přírody ve všech ročních obdobích.


S radostí Vám můžeme oznámit, že hlavním partnerem našeho projektu je firma Albi, a. s., která pro vítěze připravuje krásné dárky.

Díla budou hodnotit patroni fondu Naďa Konvalinková a Vojtěch Bernatský, zakladatelé fondu Jaroslava a Juraj Málikovi, spisovatelka Zuzana Maléřová, fotografové Jindřich Streit a Jan Voběrek, členka správní rady a moderátorka Hana Švejnohová a výtvarnice Vlaďka Šťastná.

Vernisáž proběhne v únoru 2022.

Budeme moc rádi, když se děti do soutěže zapojí, těšíme se na jejich díla.  

Případné další dotazy Vám zodpovíme na:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na +420 724 685 154.  

V této coronavirové době si udělejte vycházku do přírody: krásná příroda - úžasný malíř ten podzim…

S přátelským pozdravem

Marie Řezníková, ředitelka