"A tak z nás zase budou pěstouni"

Vážená paní Řezníková :-)

moc Vás po delší době zdravím. A moc jsem se těšila, až začnu psát tento email. Tolik se toho změnilo. Jsem ráda, že Rozum a Cit pořád je :-), a že Vy tam pořád jste :-).

Jen málo k naší rodině a pak přijde to hlavní :-). Honza 27 bydlí v chráněném bydlení na Kociánce v Brně, Eliška 23 dcera studuje v Regensburgu zdravotní sestru - ještě 1 rok, Veronika 22 se vdala a má dvě děti, Filip 21 se dostal na VŠ pedagogickou, Vojta 19 syn maturoval na gymnáziu a je ještě doma. Se všemi mám kontakt a všem se v rámci možností daří.

Od roku 9/2016 jsme pečovali o mámu po mozkové příhodě (zemřela u nás doma 6/2019) a manželovu tetu (zemřela také u nás doma 3/2020). Mezi tím jsme si dali žádost o přechodnou pěstounskou péči, kterou jsme ale změnili na dlouhodobou :-)

30. 6. 2020 jsme si přivezli z dětského domova Uherský Ostroh Tomáška :-) (teď v červenci mu budou dva roky) a 21. 7. si jedeme pro jeho sourozence Terezku :-) (5let) a Adámka :-) (7let), kteří jsou teď v ozdravovně. Budou to velké změny, ale moc se těším. Tomášek za 12 dní se naučil tolik věcí, všechno si pamatuje, všechno ho zajímá, nejraději maluje (má správný uchop tužky) a nejraději dělá blbinky, směje se mazlí.

A tak z nás zase budou pěstouni (až to soud posvětí), a třeba se někdy někde potkáme :-)

Srdečný pozdrav posílá Iva Jurásková s manželem